Bölgesel Taşımacılık Hizmetleri

Tezel Lojistik

Bölgesel Taşımacılık Hizmetleri

Tezel Lojistik; 12 bölgede depoya sahip olup totalde 25 ayrı lokasyondan yükleme yapıp , Türkiye'nin 81 ilinde her bir ilçeye Lojistik ağını genişletmiş büyük bir kuruluştur.

Sevkiyatlarını müşterilerinin talepleri doğrultusunda gerçekleştirdiği ürünleri, bölgelerine özel depolarında topladıktan sonra; kamyonet, panelvan vb. araçlar ile istenilen zamanda bayiilere ve müşteri mağazalarına sevkiyatlarını gerçekleştirmektedir.

Tezel Losjistik için; benimsenmiş olan en hassas konu müşterileriyle olan birebir ilişkilerdir. Sevikatı gerçekleştiren deneyimli ekibinin, müşteri ile birebir temasta olduğunun bilincinde olup ekiplerine müşteri ilişkileri konusunda çeşitli eğitim seminerleri düzenleyerek bu konu hakkında daha bilinçli olmalarını sağlamaktadır. Bu sayede hizmet verdiği her müşteri tarafından olumlu geri dönüşümler almaktadır.

65 yıllık tecrübesi ve bilgi birikimi ile Dağıtım ve Lojistik hizmetlerinde liderliğini elinde tutmaya devam ederek sektör de her zaman daha iyisi için Ar-Ge çalışmalarını hız kesmeden devam ettirmektedir.


E-bülten'e kayıt olun!
E-bülten'e kayıt olarak Tezel Lojistik yeniliklerinden haberdar olun!