Endüstri

Tezel Lojistik

Endüstri Sektörüne Tezel Lojistik Çözümleri

Tezel Lojistik; iş ortaklarına endüstriyel üretkenliklerini sürdürülebilirlerine yardımcı olmak adına, sanayi alanında da çalışmalarını geliştirerek sürdürmektedir. Hem Türkiyede hem de Uluslar arası , özel sektörden kamu alanlarına bir çok kuruluşla hizmet vermektedir.

Endüstri sektörü çerçevesinde; tedarik zincirleri küreselleşmekte, üretim ile montaj işleri taşeronlara verilmekte ve sipariş temin süreleri üzerindeki baskı artmaktadır. Tezel, tüm tedarik zinciri akışının yürütülmesini önererek, ürün akışı, evrak akışı ve bilgi akışını sağlıklı bir şekilde takip edilebilme ve hizmet birimleri arasındaki geçişlerdeki gri noktaları ortadan kaldırabilme imkanı sunmaktadır.

Tezel Lojistik'den İş Ortaklarına Özel Çözümler

Tezel Losjik; CRM'le iş ortaklarına ve iş ortaklarının müşterilerine, daha çeşitli kişiselleştirilmiş ürünleri ve yedek parçaları bulabilmeyi hedeflemektedir. İş ortaklarına özel çözümler sunarak istek ve önerilerini en hızlı şekilde karşılayabilmektedir. İş ortaklarıyla oluşturmuş olduğu arayüz uygulamalarıyla bu takibin sistemsel olarak yapılmasını sağlamaktadır.
 


E-bülten'e kayıt olun!
E-bülten'e kayıt olarak Tezel Lojistik yeniliklerinden haberdar olun!