Perakende

Tezel Lojistik

Perakende Sektöründe Tezel'in Gücü

Tezel Lojistik; sektöründe müşterilerine 7 yıldan fazla bir süredir depolama ve dağıtım hizmetleri de sunmaktadır. Sektöründe bir çok öncü firmaların depolamam ve dağıtım hizmetlerini yapmaktadır. Hipermarketler, Teknoloji mağazalar zincirleri gibi bir çok alanda başarısını kanıtlayarak depolama ve dağıtım ağını hızla genişletmektedir

Tezel'den Sektörünüz de Rekabet Gücü Kazandıran Hizmetler

depolama ve dağıtım hizmetlerinde yüzlerce farklı tedarikçiden gün içerisinde İstanbul ve izmir'deki platrofmlarında topladığı çeşitli gıda, elektronik ve tekstil ürünlerini konsolide etmektedir. Tezel Lojistik; hipermarketlere en yüksek araç doluluk oranı ile dağıtım yaparak, müşterilerinin bir adım önde olabilecekleri katkılar sağlamaktadır.

Ayrıca yakın zamanda ön taşıma hizmetlerini faaliyete geçiren Tezel Lojistik, bu hizmetiyle üretim ve muhafaza merkezlerinden ürünleri teslim alarak çeşitli ihtiyaç ve taleplere de cevap verebilmektedir. Yine güçlü bir organizasyon ağıyla müşterilerine tersine lojistik ve marketler arası transfer gibi hizmetler sağlamaktadır.


E-bülten'e kayıt olun!
E-bülten'e kayıt olarak Tezel Lojistik yeniliklerinden haberdar olun!